Bosch-asiantuntijat palveluksessasi

Alla tiimimme tiedot ja myyntimme yhteystiedot. 

Yhteinen sähköpostiosoitteemme, jolla tavoitat tiimimme: boschmyynti@fi.bosch.com.

Pasi Ervasti

Avainasiakaspäällikkö Pohjois-Suomi & Etelä-Suomi

puh. 010 4808 614
mobile 050 304 3688
pasi.ervasti@fi.bosch.com

Mikko Ranta

Avainasiakaspäällikkö Itä- ja Etelä-Suomi

puh. 010 4808 320
mobile 050 577 5953
mikko.ranta@fi.bosch.com

Antti Leppänen

Avainasiakaspäällikkö, Suurten kiinteistöjen maalämpöpumput

puh. 010 4808 390
mobile 050 449 9244
antti.leppanen@fi.bosch.com

Turkka Puola

Avainasiakaspäällikkö Länsi-Suomi

puh. 010 4808 415
mobile 040 163 9959
turkka.puola@fi.bosch.com

Teemu Korpela

Maajohtaja

Mika Nyström

Tuotepäällikkö & sisämyynti

puh. 010 4808 625
mobile 050 575 5695
mika.nystroem@fi.bosch.com

Suvi Moisio

Myyntikoordinaattori

puh. 010 4808 469
mobile 050 441 3042

suvi.moisio@fi.bosch.com

Heidi Hartonen

Brand Manager

puh. 010 4808 491
mobile 050 415 6080
heidi.hartonen@fi.bosch.com

Nina Kuronen

Logistiikkakoordinaattori

puh. 010 4808 622

nina.kuronen@fi.bosch.com

Anu Vahlberg

Sales controller

Niklas Rautelin

Teknisen tuen päällikkö

Antti Oramies

Tekninen neuvoja

Joakim Karlsson

Tekninen neuvoja

Gert Kurm

Tekninen neuvoja